НОВИНИ

Мер Тернополя закликав ректорів вийти на Євромайдан разом зі студентами

Міський голова Тернополя Сергій Надал закликав ректорів місцевих вишів призупинити навчання та вирушити на Євромайлан разом зі студентами. Відповідна заява розміщена на сайті Тернопільської міськради.

"Тернопіль, як і у вся Україна, сьогодні охоплені студентським страйком на підтримку підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС. Студенти, молодь стали основою загальнонаціонального протесту проти намагання влади зупинити європейський напрямок розвитку нашої країни", - йдеться заяві Надала.

"Для сьогоднішніх студентів урок Євромайдану є незрівнянно важливішим за пропущені лекції чи лабораторні роботи. Сьогодні пробуджується активність молоді, яка може перерости у нову якість суспільних змін. Від цього виграє Україна, наше місто і кожен окремий вищий навчальний заклад", - вважає він.

"Сьогодні є недостатнім просто закрити очі на те, що студенти не йдуть на пари. Закликаю Вас максимально сприяти участі молоді у страйку. Будьте разом з вашими студентами у ці важливі для нас усіх дні. Зупиніть навчання в університетах на вимогу страйкових комітетів. Прийдіть на майдан з професорсько-викладацькими колективами", - закликав мер.

Як відомо, із підтримкою проєвропейського протестного руху в Україні виступили студенти різних університетів світу.

Нагадаємо, раніше координатори студентського страйку у Києві оголосили про підготовку акції протесту у день початку саміту "Східного партнерства" у Вільнюсі.

Як раніше повідомлялося, кілька тисяч студентів передали до Адміністрації президента стометровий лист із закликами до Януковича.

Раніше на Майдані Незалежності протестувальники влаштували акцію "Напиши листа донецькому сультану", під час якої написали стометрового листа зі своїми вимогами президенту Віктору Януковичу.

Згодом близько п’яти тисяч студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, Національного університету харчових технологій та інших столичних вишів прийшли на Євромайдан у Києві.

21 листопада Кабінет міністрів призупинив процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС. Виступаючи на наступний день у Верховній Раді, Азаров запевнив, що призупинення підписання угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з Євросоюзом зумовлене критичною ситуацією в економіці України та необхідністю відновлення активної торгівлі з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.