НОВИНИ

Янукович вважає, що оскарження газової угоди у суді узаконить її "на віки вічні"

Україна на даному етапі вирішила відкласти звернення до арбітражного суду з приводу ціни на російський газ, оскільки були великі ризики програти процес. Про це заявив президент України Віктор Янукович.

"Звернутися до арбітражного суду і програти його - це означає узаконити це питання, як кажуть,"на віки вічні", - сказав він, зазначивши, що юристи після аналізу ситуації говорили, що був великий ризик програти процес.

"Поки на сьогоднішній день це питання вирішили відкласти , тому що є великі ризики. Ми працювали і працюємо", - сказав Янукович в інтерв'ю українським телеканалам, підкресливши, що сторони шукають шляхи вирішення питання.

Він водночас зазначив, що Росія, втративши український ринок, також терпить сьогодні збитки.

"Звичайно, Росії не вигідно втратити такий величезний ринок", - додав глава держави.

Нагадаємо, 21 листопада Кабінет міністрів призупинив процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС. Виступаючи на наступний день у Верховній Раді, Азаров запевнив, що призупинення підписання угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з Євросоюзом зумовлене критичною ситуацією в економіці України та необхідністю відновлення активної торгівлі з Росією.

Як повідомлялось, 24 листопада Азаров заявив, що Росія пообіцяла Україні відновити переговори щодо перегляду контракту 2009 року про закупівлю газу.

Натомість 25 листопада офіційний представник Газпрому Сергій Купріянов заявив, що російська компанія перегляду газових угод з Україною не готує, а проте, хто обіцяв голові українського уряду переляж контракту, потрібно запитувати у самого Азарова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.