НОВИНИ

Опозиція зареєструвала в Раді сьомий законопроект щодо Тимошенко

У Верховній Раді 25 листопада представники опозиції зареєстрували законопроект № 3693 «Про внесення змін до деяких законів України щодо перерви у відбуванні покарання».

Ініціаторами законопроекту є  депутати з фракції «Батьківщина» Андрій Кожем'якін, Геннадій Москаль, Ірина Луценко, представник ВО «Свобода»  Андрій Міщенко та  УДАРу - Ірина Геращенко.

Текст законопроекту наразі відсутній на сайті парламенту.

Нагадаємо, 21 листопада  Верховна Рада не змогла ухвалити жоден з шести законопроектів, який би дозволяв ув'язненому колишньому прем'єрові Юлії Тимошенко відбути на лікування за кордон.

Напередодні комітет Верховної Ради із питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності   відправив законопроект щодо лікування українських засуджених за кордоном на доопрацювання у відповідну парламентську робочу групу. Депутат від фракції Партії регіонів Володимир Олійник заявив, що в депутатів  "до 28 листопада (до саміту Східного партнерства у Вільнюсі. - ред.) ще є час для напрацювання законопроекту". 

Депутати від опозиції заявили про  намір зареєструвати ще один законопроект, що стосується лікування ув'язнених за кордоном. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.