НОВИНИ

У Житомирі влада і опозиція окремо вшанували жертв Голодомору

У Житомирі влада і опозиція окремо провели урочисті заходи із вшанування жертв Голодомору.

Так, мітинг із вшанування пам'яті жертв Голодомору за участі керівників міста і області у місті відбувся вранці Майдані Путятинському.

Після обіду шану пам’яті жертвам Голодомору віддали житомирські опозиційні сили. Участь у цих меморіальних заходах, що відбулися окремо від організованого владою мітингу, взяли керівники обласних організації ВО "Свобода", ВО "Батьківщина", політичної партії УДАР, братства ОУН-УПА, Всеукраїнського об’єднання ветеранів, а також Житомирської обласної організації товариства "Просвіта" імені Т.Г. Шевченка .

О 15:00 учасники меморіального заходу розпочали ходу з вулиці Михайлівської до майдану Путятинського та долучилися до акції "Запали свічку пам'яті" біля пам'ятника Скорботному Янголу. Загиблих під час Голодомору вшанували хвилиною мовчання. Було відслужено панахиду, після якої учасники заходу виклали свічками слово "ГЕНОЦИД 32–33".

Нагадаємо, з 18 листопада в Україні розпочався тиждень пам'яті жертв Голодомору. Цього року відзначають 80-і роковини Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні. 

У Києві відбулася урочиста хода, в якій взяли участь приблизно 6 тис людей.

О 16:00 відбулася Загальнонаціональна хвилина мовчання та загальнонаціональна акція "Засвіти свічку", під час якої учасники заходу запалили 10  тисяч свічок. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.