НОВИНИ

Три облради скликають сесії через зупинку євроінтеграції

Представники опозиції ініціювали проведення сесій місцевих рад у вівторок, 26 листопада, через призупинення євроінтеграції України. Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Сесії проводитимуть Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська обласні ради.

У "Свободі" також заявили про плани ініціювати скликання всіх місцевих рад, де представлені фракції цієї політсили.

Нагадаємо, 21 листопада своїм розпорядженням уряд призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Ввечері ж у Києві на Майдані Незалежності почали збиратися незадоволені рішенням уряду. Подібні акції відбулися і в регіонах України.

Між тим, у спеціальній заяві, поширеній місією Литви при ЄС зазначається, що пропозиція Кабміну про проведення переговорів у тристоронньому форматі ЄС-Україна-Росія "не є виходом і не має прецедентів".

У п'ятницю, 22 листопада, прем'єр-міністр Микола Азаров виступив у парламенті, запевнивши, що призупинення підписання угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з Євросоюзом зумовлене критичною ситуацією в економіці України. За його словами, це рішення «носить тактичний характер, ніскільки не змінюючи стратегічного напрямку розвитку України, закріпленого у внутрішній і зовнішній політиці».

Опозиціонери почали збір підписів за висловлення недовіри уряду.

Згодом опозиція закликала українців прийти 24 листопада на мітинг у Києві і висловити свою підтримку європейської інтеграції України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.