НОВИНИ

Кокс і Кваснєвський приїхали у Раду

Спостерігачі від Європейського парламенту екс-президент ЄП Пет Кокс і екс-президент Польщі Алєксандр Кваснєвський прибули до Верховної Ради України в четвер, 21 листопада, вранці.

Їх спілкування з журналістами тривало не довго.

Спостерігачі лише повідомили, що в четвер мають намір ознайомитися з ситуацій з підготовки законопроекту про лікування засуджених за кордоном .

Як повідомлялося, Верховна Рада в четвер, 21 листопада, планує розглянути три законопроекти - щодо вирішення питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко, про прокуратуру (прийнятий в першому читанні), про внесення змін до законодавства з виборів народних депутатів (прийнятий в першому читанні).

Всі вони необхідні для підписання Європейським Союзом угоди про асоціацію з Україною на саміті у Вільнюсі 28-29 листопада.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування дійшов згоди про законопреокт щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів. Натомість Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності не дійшов консенсусу та планує продовжити свою роботу у четвер, 21 листопада.

Щодо законопроекту про лікування засуджених за кордоном, то за словами депутата від Партії регіонів, представника президента у парламенті Юрія Мірошниченка, його не розглядатимуть 21 листопада, оскільки тексту законопроекту поки нема.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.