НОВИНИ

КМДА до Нового року закупить годинників на півтора мільйона гривень

Київська міська державна адміністрація закупить 1860 наручних годинників виробництва ТОВ "Київський годинниковий завод" вартістю 1,599 мільйона гривень. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість одного годинника, залежно від моделі, становить від 945 грн до 801 грн.

У документації вказано, що чоловічі та жіночі наручні годинники "Клейнод"  будуть з  написами від голови Київської міської державної адміністрації або від Київського міського голови.

У тендерній документації також зазначається, що представники КМДА та Київради беруть участь у святкуванні значної кількості державних та професійних свят, а також подіях державного та місцевого значення. Зокрема, вказано, що до кінця 2013 року планується прийняти участь у проведенні понад 20 різних заходів, які вимагатимуть значної кількості подарункових годинників для вручення.

"Київрадою та КМДА був заснований ряд заохочувальних відзнак, якими нагороджуються кияни за досягнення успіхів у професійній діяльності, вагомий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток столиці, високий професіоналізм", - йдеться в документі.

Як повідомляється, всі 1860 іменних годинників планують вручити як нагороди до кінця цього року.

Термін поставки продукції - листопад-грудень 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.