НОВИНИ

У Лондоні посольство Нідерландів закидали фаєрами

Активісти незареєстрованої партії "Другая Россія" 19 листопада провели акцію біля посольства Нідерландів в Лондоні. Про це написав у своєму мікроблозі представник партії Алєксандр Авєрін.

Як повідомив один з лідерів партії Сергій Аксьонов, активісти влаштували пікети з портретами Олександра Долматова який завершив життя самогубством у голландській депортаційної в'язниці, і короля Нідерландів Віллем-Олександра, заливши останній червоною фарбою і написавши на ньому "Його кров на ваших руках". Потім активісти закидали будівлю посольства димовими шашками. 

Активісти вимагали від короля Нідерландів провести розслідування обставин смерті Долматова, покарати голландські правоохоронні органи за незаконне переміщення Долматова у в'язницю, принести офіційні вибачення, а також виплатити компенсацію його матері. Відповідну петицію передали представнику посольства.

Жодного із учасників протесту не затримали.

Як відомо, це вже не перша акція прихильників "Другой России" у зв'язку зі смертю Долматова. Раніше в листопаді два активісти кинули помідори в бік короля Нідерландів, який прибув з візитом до Москви. Активістів затримали і засудили до адміністративних арештів за звинуваченням у дрібному хуліганстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.