НОВИНИ

Активісти попередили депутатів про відповідальність за "євроінтеграційний саботаж"

У Києві комітети Верховної Ради 18 листопада пікетувати з вимогою ухвалення євроінтеграційних законопроектів. Учасники акції тримали в руках дитячі малюнки на тему євроінтеграції.

Близько 20 активістів руху «Ми – європейці» закликали депутатів включити до порядку денного законопроект «Про прокуратуру (3541), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів» (3396) і будь-який законопроект, який дозволить лікувати Юлію Тимошенко за кордоном. Сьогодні на погоджувальній раді парламентарі мають узгодити розгляд цих законопроектів.

«Нам соромно за наших політиків та поведінку, яку вони демонструють під час переговорного процесу та виконання домовленостей. Переконані, що українське суспільство дасть належну оцінку їх діям під час наступних виборів», – йдеться у заяві організаторів акції.

Після проведення пікету учасники акції передали листа зі зверненням до Представництва ЄС в Україні.

Нагадаємо, раніше голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що опозиція вимагає, аби президент Віктор Янукович 21 листопада прибув до парламенту і там підписав три євроінтеграційні закони, які ухвалить парламент.

За словами голови Верховної Ради Володимира Рибака, парламент може 19 листопада розглянути в першому читанні низку законопроектів, які дадуть змогу екс-прем'єру Юлії Тимошенко виїхати на лікування за кордон.

Верховна Рада завтра планує розглянути законопроекти про лікування Тимошенко за кордоном. Це передбачає порядок денний. Вирішення питання Тимошенко є одним із ключових для підписання угоди про асоціацію Україна-ЄС на саміті у Вільнюсі 28-29 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.