НОВИНИ

Німеччина ще надіється, що Янукович прийме "розумне рішення" щодо лікування Тимошенко

Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле закликав офіційний Київ надати екс-прем'єру України Юлії Тимошенко можливість виїхати з країни.

"Час для розумного рішення проблеми Юлії Тимошенко поки є, але його залишається все менше", - заявив глава МЗС ФРН газеті Bild.

Вестервелле підкреслив, що Німеччина як і раніше готова прийняти екс-прем'єра для проходження лікування.

На думку глави МЗС Німеччини, Україна перебуває на порозі ухвалення важливого, можливо, історичного рішення.

"Ми хотіли б укласти угоду про ефективне партнерство та добросусідство з вільною, самостійною, демократичною та правовою державою Україна", - зазначив міністр.

Також він додав, що угода про асоціацію відкриє перед країною широкі перспективи.

Як повідомлялось, у графіку пленарних засідань на 19-22 листопада розгляд двох законопроектів зі "списку Фюле" перенесли з 19 на 21 листопада.

Як відомо, 11 листопада засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який мав розглянути "закони Тимошенко", не відбулося через відсутність кворуму

Засідання проігнорували усі представники Партії регіонів, окрім Віталія Журавського, який прийшов,  але не зареєструвався. Таким чином комітет не зміг ухвалити жодного рішення, через що провладна частина комітету знову отримала звинувачення від опозиціонерів у намаганнях зірвати саміт у Вільнюсі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.