НОВИНИ

Луценко з дружиною завтра поділяться з Тимошенко оптимізмом

Юрій Луценко з дружиною у п’ятницю, 15 листопада зустрінуться з Юлією Тимошенко. Про це повідомив Луценко під час прес-конференції у Дніпропетровську.

«Вже тиждень я не роблю секрету з того, що Юлія Тимошенко запросила мене і мою дружину, народного депутата від її фракції, Ірину до себе на побачення завтра, у п’ятницю 15 листопада», – зазначив він.

«Завтра, близько 10-ої години ми сподіваємося потрапити до Юлії Володимирівни на давно очікувану зустріч. У нас є надто багато тем для обговорення протягом усіх відведених для таких зустрічей 4 годин», - зазначив політик.

Як наголосив Луценко, йтиметься про план здійснення конкретних змін у країні.

Родина Луценків передасть Тимошенко кілька книг, але, як зазначив політик, «не дуже об’ємних», оскільки сподіваються, що найближчим часом вона перебуватиме вже інших умовах, а організований владою фарс навколо її виїзду на лікуванні таки завершиться ухваленням конкретного формату її звільнення.

«Думаю, легендарна «чуйка» не підведе Януковича, бо у випадку непідписання асоціації, ключем до якої є і Юля, президент залишиться наодинці з Путіним», - наголосив Луценко.

«Окрім розмов про політику, ми з дружиною постараємось по-людськи підтримати Юлію Володимирівну. Бути так довго в закритому приміщенні без доступу до свіжого повітря і сонця надзвичайно важко. Тому поділимося з нею оптимізмом і впевненістю», - резюмував він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.