НОВИНИ

США радять Януковичу відкинути старі образи і зробити правильний історичний вибір

Сполучені Штати Америки закликали лідерів України зробити правильний історичний вибір. Про це заявила помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд під час виступу в Атлантичній Раді США.

"Ми приєднуємося до Євросоюзу у заклику до керівництва України зробити правильний історичний вибір для своїх 45 мільйонів громадян – зробити вибір на користь майбутнього своїх дітей, а не минулих образ", - сказала вона.

Вона також розповіла, що під час нещодавньої поїздки в Україну зрозуміла - широкі верстви суспільства хочуть бачити свою країну в Європі, а більшість політиків розуміє переваги європейського шляху.

"Це просто питання про те, чи можуть бути подолані деякі труднощі і відкинуті деякі старі образи на користь майбутнього. Ми сподіваємося, що лідери України зроблять правильний вибір. Тільки вони зараз можуть зробити цей вибір", - сказала вона.

"25 років своєї кар'єри я була оптимістом щодо України, і я не збираюся припиняти бути оптимістом зараз", - додала помічник Держсекретаря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.