НОВИНИ

Кравчук вважає, що питання Тимошенко може вирішитися за дві години до саміту

Питання екс-прем'єра України Юлії Тимошенко можна вирішити в останні години перед Вільнюським самітом. Про це в ефірі "5 каналу", заявив екс-президент України Леонід Кравчук.

"Це можна вирішити і в останні дві години. У політиці все вирішується або дуже довго, або дуже швидко. Біловезьку угоду – її що, чекали? Ні, вирішили дуже швидко, спираючись на закони. А можна вирішувати 19 років і не вирішити. Тобто, це питання про лікування Тимошенко можна вирішити навіть за дві години до саміту", - сказав Кравчук.

Як повідомлялось, на позачерговому засіданні 13 листопада Рада не розглянула жодного євроінтеграційного законопроекту, в тому числі щодо вирішення питання Тимошенко.

Член комітету Європарламенту у закордонних справах Яцек Саріуш-Вольськтй вважає, що відсутність рішення Верховної Ради щодо євроінтеграційних законопроектів є очевидним сигналом відсутності політичної волі з боку української влади щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Проте, представники місії Європейського парламенту висловили сподівання, що Верховна Рада 19 листопада таки ухвалить всі необхідні для підписання угоди про асоціацію з ЄС законопроекти.

Згодом стало відомо, що Європарламент продовжив місію Кокса-Кваснєвського в Україні до початку Вільнюського саміту, який заплановано на кінець листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.