НОВИНИ

У ПР запевняють, що в Євросоюзі їх вважають "серйозними людьми"

Народний депутат Володимир Олійник (Партія регіонів) не виключив, що прийняття всіх євроінтеграційних законопроектів може бути відкладено.

"Жоден із законопроектів по Юлії Тимошенко не буде прийнятий. За законопроектів про прокуратуру та виборів ми розраховуємо на голоси опозиції, але якщо вони у вівторок заблокують трибуну, то реформа прокуратури буде прийнята в грудні з мінімальними правками. Це некритично, в ЄС знають, що ми серйозні люди ", – заявив депутат, пише "Коммерсантъ-Украина".

Як повідомлялось, керівник фракції Зелених у Європарламенті Ребекка Гармс назвала події навколо вирішення у Верховній Раді "театром", "політичною дурістю" і "провокацією на адресу Європейського Союзу".

На позачерговому засіданні парламенту 13 листопада депутати не розглядали жодного  євроінтеграційного законопроекту, в тому числі  щодо вирішення питання Тимошенко.

Представники місії Європейського парламенту висловили сподівання, що Верховна Рада 19 листопада таки ухвалить всі необхідні для підписання угоди про асоціацію з ЄС законопроекти. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.