НОВИНИ

У ПР запевняють, що не відмовлялися від євроінтеграції

Депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко запевняє, що його політсила не відмовлялася від курсу на Євросоюз. Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Риторика ПР (щодо Євросоюзу) не змінилася. Але це дуже болючі процеси, які у нас проходили всередині фракції, всередині партії. І проходять. Ми не змінилися і ми чітко йдемо до Вільнюського саміту. Ми хочемо там вирішити конкретну справу. Але це дуже непросте питання", - сказав політик.

"Залишилося одне-єдине питання. Але давайте будемо відвертими, у нас є час на це? У нас є час на це. У нас є пленарний тиждень наступний. У нас є не тільки 19-те, а сесія до 22-го листопада", - заявив він, говорячи про вирішення питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Чим оформлена вимога (Євросоюзу про звільнення Тимошенко)?... Вимога була колись зробити ядерне роззброєння, ми роззброїлися. А потім нам сказали "Вибачте, ви це зробили добровільно", - додав Макеєнко.

Як відомо, 13 листопада відбулося позачергове засідання Верховної Ради, де планувалося розглянути три законопроекти, необхідні для підписання угоди про асоціацію з ЄС. Втім, за словами спікера Володимира Рибака, щодо двох з них - законопроекту про прокуратуру та вибори народних депутатів потрібно врахувати чимало поправок, а щодо вирішення питання Юлії Тимошенко - політичні сили взагалі не дійшли консенсусу і не визначили компромісний законопроект.  

Присутні у Верховній Раді екс-президент Польщі та член місії Європейського парламенту Алєксандр Кваснєвський по завершенню позачергового засідання  висловили сподівання, що Верховна Рада 19 листопада врешті-решт ухвалить всі необхідні для підписання угоди про асоціацію з ЄС законопроекти. 

Три опозиційні фракції звернулися до представників спостережної місії Європарламенту з проханням не давати негативний звіт щодо України.

Згодом стало відомо, що Європарламент продовжив місію Кокса-Кваснєвського в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.