НОВИНИ

Європарламентар: ЄС вже не вірить у можливість підписання угоди з Україною

Оскільки за п’ять днів до зустрічі міністрів закордонних справ ЄС Україна не виконала умови для євроінтеграції, то громадянам України залишається зробити мудрий вибір під час обрання нового лідера країни 2015 року. Про це йдеться у заяві члена Комітету Європарламенту у закордонних справах Яцека Саріуша-Вольського, оприлюдненій на сайті європарламентаря.

«Відсутність рішення Верховної Ради сьогодні є очевидним сигналом відсутності політичної волі з боку української влади щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом», - вважає Саріуш-Вольський.

За його словами, Євросоюз більше не вірить у можливість підписання угоди з Україною.

«За п’ять днів до прийняття остаточного рішення міністрів закордонних справ ЄС щодо підписання цієї угоди на саміті Східного партнерства у Вільнюсі питання виборчого правосуддя та дві інші умови, необхідні для асоціації з ЄС залишаються невирішеними. Янукович відбирає надію мільйонів українських громадян про цивілізаційний поступ і європейське майбутнє країни. Зволікання української влади і переконання президента Януковича, що лідери ЄС закриють очі на невиконання поставлених умов, призвели до того, що ЄС більше не вірить у можливість підписання угоди про асоціацію з Україною», - вважає Яцек Саріуш-Вольський.

На думку європарламентаря, громадянам України залишається зробити мудрий вибір, обираючи нового лідера країни 2015 року, продовжуючи впроваджувати реформи, європейські стандарти та прагнучи виправити помилки нинішнього президента та українського уряду

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.