НОВИНИ

Яценюку з Банкової повідомили, що Янукович не планує помилування Тимошенко

Голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк повідомив, що комісія при президенті вчергове відмовила у помилуванні колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це Яценюк заявив з трибуни парламенту під час позачергового засідання ВР 13 листопада.

Яценюк повідомив, що отримав  відповідь Адміністрації президента, "що президент України не збирається приймати ніяких актів щодо помилування Юлії Тимошенко"

 "Це чітка відповідь, чи готовий президент Янукович підписувати Угоду з ЄС", - сказав опозиціонерів.

 В той же час він наголосив, що  Партія регіонів відмовилась розглядати законопроекти, які стосуються лікування Юлії Тимошенко.  

"Ми напрацювали ще один законопроект, який є прийнятний з усіх точок зору і який може бути прийнятий парламентом, якщо на це є політична воля президента Януковича. Але і цей законопроект не влаштовує наших політичних опонентів", - додав він.

Водночас Яценюк закликав президента прийти до Верховної Ради. "Приходьте сюди до парламенту, приймайте політичне рішення. Ми готові на будь-які компроміси, ми готові на все задля європейського майбутнього України. А ви готові тільки на політичні переслідування, шантаж і тиск, щоб утримати своє владарювання", - сказав він.

Він підкреслив, що опозиція вимагає  від президента прийняття політичного рішення про підписання Угоди і ухвалення трьох необхідних законів для європейської інтеграції України".

Як відомо,  сьогодні представники Європарламенту Пет Кокс та Александр Кваснєвський оприлюднять остаточний звіт у Європарламенті щодо результатів роботи місії в Україні.

Серйозний конфлікт у Верховній Раді викликала підготовка законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном, що може вирішити проблему засудження Юлії Тимошенко. Це основна вимога представників ЄС для підписання угоди про асоціацію з Україною.

13 листопада спікер Верховної Ради Володимир Рибак закрив позачергове засідання парламенту, сказавши, що   тимчасовою робочою групою для доопрацювання законопроектів щодо лікування осіб, засуджених до позбавлення волі, до розгляду Верховною Радою відповідний законопроект не підготовлений.  

  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.