НОВИНИ

Янукович пообіцяв "прийти до кожного", хто не виплатить зарплати до кінця року

Президент Віктор Янукович вимагає погасити борги із заробітної плати до кінця року. Про це він заявив під час зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП) та Федерації профспілок України.

"Якщо найближчим часом ці борги не будуть погашені, я дійду до кожного виконавця, починаючи з міністрів і до регіонів", - заявив Янукович під час зустрічі.

За його словами, в Україні продовжуватимуться реформи у соціальній сфері, спрямовані на підвищення заробітних плат, пенсій.

Янукович зазначив, що має намір ще раз зустрітися з представниками профспілок і обговорити виконання поставлених завдань.

Під час зустрічі голова Федерації професійних спілок Юрій Кулик зазначив, що одне з головних питань, яке турбує членів профспілок і потребує нагального вирішення, є питання погашення заборгованості із заробітної плати.

Як повідомлялося, на цій же зустрічі депутат-регіонал Валентин Ландик попросив Януковича на рік відкласти підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, раніше керівники Федерації профспілок України (ФПУ) Юрій Кулик та Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП)Анатолій Кінах написали президенту відкриті листи, у яких попросили Януковича про "термінову зустріч".

Зокрема, представники об'єднань скаржилися на погіршення ситуації в українській промисловості у зв'язку з виникненням складнощів у відносинах з Російською Федерацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.