НОВИНИ

Опозиціонер: через комплекси Януковича регіонали пертворюються на тролів-саботажників

Партія регіонів займається саботажем та тролінгом підготовки законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном. Про це заявив нардеп від "Батьківщини" Андрій Павловський.

За його словами, від позиції регіоналів в робочій групі по напрацюванню законопроекту складається враження, що їм взагалі не треба жодного документу.

"Юристи кажуть, що це профанація процесу. Бо діючого законодавства достатньо, аби вирішити це питання. Якби Янукович хотів, то підписав би указ про помилування, як це було із Юрієм Луценком. Тимошенко ще в жовтні уже б лікувалася в Німеччині. Однак бажання немає. Тому за вказівкою Януковича підняли тема необхідності прийняття законопроекту, аби затягнути час і показати, що ніби він має волю вирішити питання. Але з його таємних зустрічей з Путіним видно, що він остаточно не визначився і рішення прийматиме в останній день", - зазначив Павловський.

За його словами, важливо, аби Янукович мав сили та бажання подолати власні комплекси та страхи щодо Тимошенко, однак поки він цього не може зробити.

"Зараз Партія регіонів на чолі із своїм почесним лідером готує зрив підписання асоціації у Вільнюсі. Завтра вже буде зрозуміла доля Угоди. Якщо "регіонали" проігнорують позачергове засідання парламенту чи будуть формально присутні, але відмовлятимуться голосувати, буде зрозуміло: Янукович не хоче підписувати Угоду", - наголосив нардеп.

Як повідомлялось, 8 листопада Рада прийняла за основу проект закону про прокуратуру, поданий президентом Віктором Януковичем. «За» проголосували 286 народних депутатів.

Нагадаємо, перед цим опозиція заявила, що готова піти на компроміс і підтримати ці законопроекти, хоча і має до них чимало зауважень, з тим щоб Партія регіонів 12 листопада підтримала проект закону щодо лікування Тимошенко за кордоном.

11 листопада мало відбутися позачергове засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який мав розглядати пропозиції щодо законопроекту для лікування засуджених за кордоном. Втім, через відсутність кворуму, засідання не відбулося.

Згодом парламентська робоча група, яка розробляє законопроект для лікування ув'язнених за кордоном, оголосила перерву у засіданні до 12:00 12 листопада.