НОВИНИ

В Укрзалізниці обіцяють до 15 листопада модернізувати Hyundai для вітчизняної зими

Державна адміністрація залізничного транспорту України «Укрзалізниця» планує до 15 листопада спільно з представниками південнокорейської компанії Hyundai завершити підготовку швидкісних електропоїздів “Інтерсіті+” до зимової експлуатації. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

У повідомленні зазначається, що під час підготовки потягів врахували досвід і проаналізували причини несправностей електропоїздів Hyundai Rotem в попередній зимовий період.

«Корейські фахівці спільно з українськими виробниками завершують роботи з модернізації швидкісних поїздів, що дозволить в майбутньому обмежити вплив природних чинників на експлуатацію нового рухомого складу. Зокрема, на всіх швидкісних поїздах встановлено новий тип струмоприймачів», - говориться у прес-релізі.

За словами гендиректора “Укрзалізниці” Сергія Болоболіна, нове устаткування дозволить «стабілізувати процес струмозйому в умовах швидкісного режиму, що дозволить покращити їх взаємодію з контактною мережею».

Залізничники також провели низку інших робіт із підвищення надійності устаткування швидкісних поїздів, зокрема, модернізували підвагонне устаткування для того, щоб в нього не попадав сніг, волога і пил.

Фахівці також встановили в перших вагонах поїздів світловідбиваючі смуги, а також на дахах вагонів встановили системи відеоспостереження, що дозволяють цілодобово стежити та усувати несправності контактної мережі.

Як раніше повідомляв Тиждень.ua, за час курсування Hyundai за компенсацією до Укрзалізниці звернулось 7 тис. пасажирів.

За статистикою Укрзалізниці з початку експлуатації, тобто з 5 травня і до 23 грудня 2012 року – в Україні було зафіксовано 99 випадків несправності електропотягів HRCS2 Hyundai. Тобто більше 3 разів на тиждень.

Нагадаємо, у січні директор Української залізничної швидкісної компанії Леонід Лобойко заявляв, що залізничники виявили причини поламок Hyundai, тож «ситуація стабілізувалася».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.