НОВИНИ

Місія Кокса-Кваснєвського оприлюднить остаточний звіт 13 листопада

Звіт членів місії Європейського парламенту (ЄП) екс-президента Польщі Алєксандра Кваснєвського і колишнього президента ЄП Пета Кокса представлять на Конференції президентів Європарламенту 13 листопада, повідомляє представництво Євросоюзу.

"Відразу після візиту в Україну, який відбудеться 12-13 листопада, Пет Кокс і Алєксандр Кваснєвський полетять до Брюсселя, де оприлюднять остаточний звіт в середу на засіданні Конференції президентів Європарламенту", - повідомили в представництва ЄС в Києві.

Як повідомлялося, 8 листопада місія спостерігачів Європарламенту у складі Пета Кокса та Александра Кваснєвського залишила будівлю Верховної Ради, відмовившись від коментарів, обмежившись словами: "Складно, все складно".

Раніше в МЗС України заявляли, що остаточний звіт місія представників Європейського парламенту на чолі з колишнім президентом Європарламенту Петом Коксом і екс-главою Польщі Олександром Кваснєвським оприлюднить 14 листопада.

Пет Кокс і Олександр Кваснєвський стали спостерігачами від Європарламенту щодо судових процесів над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко і почали роботу 11 червня 2012 року. Пізніше їх мандат продовжили до 12 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.