НОВИНИ

Більша частина росіян вважає, що президент Росії має сповідувати православ'я

Понад 60% росіян вважають важливим, щоб голова російської держави сповідував православне християнство, з них половина вважає іншу релігію неприпустимою для президента Росії. Про це свідчить результати опитування, яке провів Всеросійський центр вивчення громадської думки.

Результати опитування оприлюднив  генеральний директор ВЦВГД Валєрій Фьодоров під час  конференції "Тріумф і крах імперії: уроки історії", що проходить в Москві у рамках виставки "Православна Русь. Романови" 10 листопада.

 Він повідомив, що відповідаючи на запитання, чи може президент Росії  належати до конфесії, відмінної від православ'я, 29% сказали, що віросповідання президента не має жодного значення.

«Близько 65% - дві третини вважають, що це має значення. Серед тих, хто вважає так, думки розділилися таким чином: 50% респондентів вважають, що для президента Росії неприпустимо сповідувати будь-яку релігію, крім православ'я, і лише 14% частково допускають, що президент може бути неправославним", - зазначив директор центру вивчення громадської думки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.