НОВИНИ

США хочуть повернути свій вплив у ЮНЕСКО

США стурбовані зниженням свого впливу в ЮНЕСКО у вирішенні глобальних проблем в галузі науки, культури і освіти у зв'язку з позбавленням цієї країни права голосу через відмову виплачувати внески. Про це йдеться у заяві місії США при ООН.

У заяві наголошується, що позбавлення права голосу в ЮНЕСКО стало наслідком законодавчих обмежень, які не дозволяють Вашингтону виплачувати внески (через зобов'язання перед Ізраїлем).

"Втрата США голосу в ЮНЕСКО знижує наш вплив в цій організації, яка прагне у всьому світі до лідерства у вирішенні питань, які є важливими для нашої країни, у тому числі права жінок і дівчат, управління інтернетом, свобода друку, визнання і захист культурних цінностей", - йдеться в заяві.

Місія США при ООН зазначає, що адміністрація президента США Барака Обами вже закликала конгрес "схвалити законодавчі зміни, які дозволили б виявляти необхідну гнучкість у застосуванні цих запропонованих обмежень".

Як повідомлялось, 8 листопада організація ООН із освіти, науки і культури позбавила США й Ізраїль права голосу через несплачені борги за членськими внесками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.