НОВИНИ

Єфремов розповсюджує чутки про позов Газпрому на $10 млрд через Тимошенко

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє про підготовку Росією позову до Арбітражного інституту Торговельної палати Стокгольма (Швеція) про недобір Україною газу на суму 10 млрд доларів за контрактом, підписаним колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко у 2009 році. Про це він сказав на брифінгу у Раді.

"На сьогодні, за моєю інформацією, Російська Федерація готує позов до шведського суду. Я не знаю, відповідає це  дійсності чи ні, але така інформація до нас дійшла. На 10 млрд доларів, із приводу підписаного контракту Тимошенко за той газ, що ми не добрали", - сказав він.

Єфремов зазначив, що за газовим контрактом Тимошенко штрафні санкції виставляються в сумі по 300% річних і, на його думку, жодному бізнесменові при здоровому глузді не прийшла б у голову ідея підписати такий контракт.

"Якщо уявити собі, що завтра Російська Федерація виграє в цьому суді у Швеції, а ми в цей період розглядаємо питання про відправлення на комфортне лікування людини, яка по суті справи стояла за ухваленням цього рішення", - додав він.

Також, зі слів політика, на ухвалення рішення про звільнення Тимошенко чинить тиск й інформація про наявність у неї незаконно вивезених коштів за кордоном.

Він підкреслив, що всі ці моменти необхідно враховувати при розгляді справи Тимошенко.

Нагадаємо, Рада вирішила розглянути законопроекти №№3542, 3542-1 про прокуратуру, № 3396, 3396-1 про вдосконалення виборчого законодавства й №№3461, 3479, 2453-а, 3526, пов'язані зі звільненням Тимошенко, на вечірньому засіданні о 16:00 четвер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.