НОВИНИ

Опозиція вимагатиме розгляду законопроектів щодо Тимошенко попри рішення комітету

Незважаючи на рішення профільного комітету Ради рекомендувати доопрацювати законопроекти щодо лікування Тимошенко, опозиція наполягатиме на розгляді цих проектів. Про це на мітингу під парламентом заявив лідер "Батьківщини" Арсеній Яценюк.

"Ми будемо наполягати, щоб Верховна Рада розглянула законопроекти щодо лікування Тимошенко", - заявив він.

"До саміту залишилось менше 3 тижнів, а до рішення наших європейських партнерів чи бути чи не бути ще менше – 2 тижні, а саме 18 числа має бути прийняте відповідне рішення", - зазначив Яценюк.

"Це рішення про долю 45 мільйонів. І Віктор Янукович повинен подолати свої страхи щодо Юлії Тимошенко. Вона має бути вільна, а Україна повинна підписати угоду з ЄС. Це наш шлях, ми повинні цього добитись", - наголосив Яценюк.

Нагадаємо, 6 листопада комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував направити на доопрацювання всі чотири законопроекти щодо лікування ув’язнених за кордоном. Комітет також створив робочу групу, яка має узгодити компромісний варіант законопроекту. Групу очолив депутат від ПР Геннадій Васильєв.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що рішення профільного комітету Верховної Ради веде до зриву саміту Східного партнерства у Вільнюсі.

Депутат від фракції ПР Геннадій Васильєв заявив, що створена парламентським комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності робоча група з підготовки законопроекту щодо лікування ув'язнених за кордон почне роботу 7 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.