НОВИНИ

Міліцію Києва вночі підняли на ноги затоптати напис «Юлі Волю!» перед вікнами Азарова

Напередодні розгляду у Верховній Раді проектів щодо лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном, у Києві вночі з'явилися написи "Юлі Волю!". Про це у своєму блозі в «Українській правді» пише активістка і журналіст Тетяна Чорновіл.

Зокрема, такий самий напис з'явився і перед будівлею Кабінету міністрів.

"Юлі Волю" – вид на такий напис цієї ночі відкривався з урядового кабінету Миколи Азарова. Вранці напису не стало", - написала Чорновіл.

"Було нагнано так багато силовиків, наче два коротких написи на схилі навпроти будинку уряду найбільший злочин в країні. Міліціонерам наказали знищити "Юлі Волю". Силовики топтали Юлине ім'я, виривали його по травичці, не втримували рівноваги на слизькому схилі ковзали вниз, піднімалися і нищили далі, щоб і сліду не лишилося", - додала Чорновіл.

Крім того, написи "Юлі Волю" з’явилися і в новому тунелі та ще в кількох місцях на набережній.

Як повідомлялось, 6 листопада Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності порадив відправити на доопрацювання всі чотири законопроекти щодо лікування ув’язнених за кордоном, які ще називають законопроектами Тимошенко.

Депутати також створили робочу групу, яка  має узгодити компромісний варіант законопроекту. Очолить її депутат від ПР Геннадій Васильєв.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано чотири законопроекти про лікування ув’язнених за кордоном, які депутати мали намір розглянути 7 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.