НОВИНИ

Кужель викликали на допит по "кіотській" справі Тимошенко

Депутат від "Батьківщини" Олександра Кужель отримала повістку на допит до Генеральної прокуратури в кримінальному провадженні проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко щодо коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу, та автомобілів "швидкої допомоги". Про це депутат написала на своїй сторінці у Facebook.

Допит має відбутися 11 листопада о 12.00.

«Очевидно,  у зв'язку з намірами явити світу ще одну «гучну справа» Тимошенко, я отримала повістку до слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури», - написала Кужель.

Нагадаємо,  Генеральна прокуратура заявила, що задовольнила низку клопотань захисту екс-прем'єра Юлії Тимошенко в кримінальному провадженні щодо коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу, та автомобілів "швидкої допомоги". Захист Тимошенко заявив, що ГПУ задовольнила чверть від усіх його клопотань. 

27 січня 2011 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Тимошенко: її обвинувачують у перевищенні влади і службових повноважень під час закупівлі під гарантії уряду та ввезення на територію України начебто спеціалізованих медичних автомобілів Opel Combo. Раніше Тимошенко проходила у справі про автомобілі швидкої допомоги як свідок. 

Крім того, проти Тимошенко відкрито кримінальну справу щодо коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу.

Епізоди стосовно автомобілів Opel Combo та коштів від Кіотського протоколу були об'єднані в одне провадження.

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.