НОВИНИ

Україна і Chevron підписали угоду про розподіл продукції

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький у присутності президента Віктора Януковича підписав угоду з компанією Chevron Ukraine BV» і товариством з обмеженою відповідальністю «Надра Олеська» про розподіл продукції. Про це повідомляє прес-служба президента

Від України документ підписав Міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький, від компанії «Шеврон Юкрейн Б.В.» - генеральний директор компанії «Шеврон Юроп Експлорейшн енд Продакшн» Дерек Дюпрі Магнесс, від товариства з обмеженою відповідальністю «Надра Олеська» - голова правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Віктор Пономаренко.

Як повідомлялось, 30 жовтня Кабінет міністрів схвалив проект угоди про розподіл продукції з компанією Chevron Ukraine BV по Олеській газовій площі.

Нагадаємо, Львівська облрада у жовтні, а Івано-Франківська у вересні дозволили Chevron розробку Олеської газової площі.

Україна в 2012 році провела три конкурси на укладення УРП: щодо Юзівської (Харківська та Донецька обл.), Олеської (Львівська та Івано-Франківська обл.) і Скіфської ділянок.

Переможцями конкурсу на розробку Олеської ділянки стала американська Chevron, Юзівської - англо-голландська Shell, Скіфської - консорціум на чолі з американською ExxonMobil (40% , оператор), Shell (35%), австрійської OMV в особі румунської "дочки" Petrom (15% ) і НАК "Надра України" (10%).

Прогнозні ресурси на Олеській площі становлять 3 трлн куб. м газу. На етапі геологічного вивчення планується залучити 1,3 млрд грн інвестицій і 25 млрд грн - на етапі промислової розробки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.