НОВИНИ

Янукович похвалився як побудував "міцний сектор" для малого бізнесу

Україна істотно просунулася на шляху модернізації вітчизняної економіки та покращення умов ведення бізнесу. Про це 5 листопада на пленарному засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів заявив Віктор Янукович, повідомляє прес-служба президента.

«Ми знизили ставки податку на прибуток підприємств, запровадили єдиний соціальний внесок, зменшили загальну кількість податків і зборів, спростили процедуру адміністрування податків, створили сервісні центри податкової служби», - сказав Янукович.

Він підкреслив, що сприятливі умови спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності допомогли побудувати в Україні міцний сектор малого та середнього бізнесу.

«Громадяни України не бояться відкривати власну справу та займатись економічною діяльністю», - зауважив Янукович.

За його словами, спираючись на передовий європейський досвід, в Україні об’єднано митну та податкову служби у Міністерство доходів і зборів.

«Це дозволяє нам створити єдину базу даних і чітку систему контролю з моменту ввезення товару і до моменту його реалізації на внутрішньому ринку. Впевнений, що формування такої бази даних сприятиме боротьбі з корупцією», - зазначив Янукович.

Він нагадав, що задля стимулювання інвестиційної діяльності прийнято рішення надати податкові та митні пільги суб'єктам господарювання в пріоритетних галузях економіки.

«Відповідні зміни було внесено до Податкового та Митного кодексів», - сказав Президент.

Як повідомлялось, також Янукович запевнив, що наразі влада працює над створенням ефективного механізму захисту прав власності, що є одним з основних напрямів реформування правоохоронної і судової систем.

"Нова редакція закону про прокуратуру і змін до Конституції, які посилять незалежність суддів від політичного впливу, пройшли експертизу і отримали схвалення Венеціанської комісії. Завдяки цим змінам, бізнес буде захищений від незаконних судових рішень, і нелегального тиску правоохоронців" , - пообіцяв президент.

Читайте також: Чергове покращення для своїх. Програма уряду не привнесе якісних змін в економіці

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.