НОВИНИ

У Луганську провели хресну ходу для збору підписів за вступ України у Митний союз

У Луганську 4 листопада збирали підписи проти підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом і за приєднання України до Митного союзу.

Підписи збирали під час хресної ходи на честь Казанської ікони Божої Матері.

У заході взяли участь представники донського козацтва Луганщини і прихожани Української православної церкви Московського патріархату.

Організатор ходи, керівник літературно-історичного клубу «Русіч» Дмитро Юдкін заявив, що захід присвячений російському святу – Дню народного єднання.

Люди пройшли від центру Луганська до місця будівництва майбутнього храму Казанської ікони Божої Матері.

За підрахунками міліції, в акції взяло участь близько 300 учасників.

Як повідомляось, сьогодні у Києві «соотєчєствєннікі» провели збори на підтримку вступу України до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном. Організатори (громадський рух «Суть врємєні») передали до приймальні адміністрації президента коробки з більш як 18 тисячами підписів на підтримку вступу України до Митного союзу.

Нагадаємо, 3 листопада у Сімферополі кількасот активістів проросійських організацій взяли участь у «Русском марше». Під час акції під бій барабанів представники «Русского блока» несли плакати за Митний союз, скандували «Крим-Росія-Москва!», «Три країни – один народ!». На закінчення маршу молоді люди в масках намагалася підпалити прапор Європейського союзу, а коли це не вдалося, порвали його і топталися ногами.

Водночас у Миколаєві представники громадських організацій «Русич-Миколаїв», «Русский клуб», «Русское единство » та політичної партії «Русскій блок » 3 листопада, напередодні Дня російської єдності, провели акцію проти євроінтеграції України та на підтримку об'єднання України з Росією і Білорусією.

У Росії «русскіє марши» влаштовують націоналістичні організації з нагоди свята, Дня народної єдності, яке відзначають 4 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.