НОВИНИ

В опозиції побачили, що Янукович не збирається підписувати угоду з ЄС

Голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк вважає, що неявка депутатів від фракції Партії регіонів на засідання комітету Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, на якому планувався розгляд законопроектів, пов'язаних із звільненням Юлії Тимошенко, є свідченням того, що влада має намір відмовитися від підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це він сказав під час невдалого засідання комітету.

«Бойкот засідання комітету з боку Партії регіонів означає одне - ні ПР, ні Віктор Янукович не хочуть підписання угоди між Україною та Європейським Союзом» , - сказав він.

На думку Яценюка, персональну відповідальність за таку ситуацію з вирішенням питання Тимошенко і асоціацію з ЄС несе президент Віктор Янукович, який повинен дати доручення депутатам від ПР прийти на засідання комітету, проголосувати за будь-яке вирішення питання Тимошенко на комітеті і потім у сесійній залі.

Яценюк нагадав , що опозиційні фракції мають намір підтримати законопроект депутата Ради Анжеліки Лабунської (позафракційна) № 3461 про дозвіл лікування ув'язнених за кордоном за рішенням суду з одночасним звільненням засудженого від відбування покарання.

Яценюк підкреслив, що у разі якщо питання Тимошенко не буде вирішено, асоціація з ЄС не буде підписана.

Як повідомлялось, провладна більшість зірвала засідання Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, на якому планувалось розглянути законопроекти, які б дозволили вирішити «питання Тимошенко».

У Верховній Раді зареєстровано чотири законопроекти про лікування ув’язнених за кордоном. Три з них подали позафракційні депутати, один - лідери опозиції.

У ПР сьогодні заявивли, що єдиним компромісом для вирішення питання Тимошенко для них є створення робочої групи для напрацювання узгодженого законопроекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.