НОВИНИ

У Сімферополі російські націоналісти під бій барабанів поглумилися над прапором Євросоюзу

Кількасот активістів проросійських організацій взяли участь у «Русском марше», що відбувся ввечері 3 листопада в Сімферополі. Його учасники пройшли під бій барабанів центральними вулицями міста і провели мітинг.

Голова партії «Російський блок» Геннадій Басов заявив, що учасники маршу  виступають за єднання росіян, українців і білорусів. Під час акції представники «Російського блоку» несли плакати за Митний союз, скандували «Крим-Росія-Москва!», «Три країни – один народ!» і запалили кілька фаєрів.

На закінчення маршу молоді люди в масках намагалася підпалити прапор Європейського союзу, а коли це не вдалося, порвали його і топталися ногами.

Ще один «Русскій марш» відбудеться сьогодні у Севастополі.

Як повідомлялось, 3 листопада у Миколаєві представники громадських організацій «Русич-Миколаїв», «Русский клуб», «Русское единство » та політичної партії «Русскій блок » 3 листопада, напередодні Дня російської єдності, провели акцію проти євроінтеграції України та на підтримку об'єднання України з Росією і Білорусією.

На перехресті вулиць Радянська та Микільська «Русскій марш» зустріла нечисленна група націоналістів , які вигукували «Смерть окупантам» , «Буде Україна вільна» , «Чемодан - вокзал - Росія». Поки міліція відволіклася на словесну перепалку націоналістів з учасниками маршу, в натовп мітингувальників полетіла димова шашка.

У Росії «русскіє марши» влаштовують націоналістичні організації з нагоди свята, Дня народної єдності, яке відзначають 4 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.