НОВИНИ

ЗМІ: У Януковича готуються до плану «Б», допускаючи зрив домовленостей з ЄС

У неофіційних бесідах чиновники Адміністрації президента допускають можливість зриву підписання угоди з ЄС.

У той час як в офіційних заявах чиновники АП виключають можливість зриву підписання угоди про асоціацію, в розмовах не під запис джерела дотримуються протилежної позиції, пише "Коммерсантъ Украина".

За минулий місяць кілька співрозмовників в адміністрації заявили, що президент Віктор Янукович не виключає "плану Б " і готується до нього.

"Ми розуміємо, що ризик непідписання великий. Якщо угода не буде підписана, ми продовжимо курс на європейську інтеграцію", - запевнив високопоставлений співрозмовник, інформований про позицію глави держави.

Як повідомлялось, нещодавно радник президента з питань конституційно-правової модернізації Марина Ставнійчук в інтерв’ю Голосу Америки заявила, що українська влада працює над виконанням забов’язань для підписання угоди про асоціацію з ЄС під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі. 

Нагадаємо,  глава МЗС Польщі Радослав Сікорський заявив, що якщо Україна не встигне виконати всі умови Євросоюзу до саміту "Східного партнерства" у Вільнюсі, то підписання угоди про асоціацію можуть перенести на 2014 рік. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.