НОВИНИ

Мерія Ялти вчитиме водіїв маршруток культурі та етикету

У Ялті водіїв маршруток навчатимуть культурі обслуговування пасажирів. Про це повідомив мер Ялти Сергій Ілаш під час прямого ефіру на радіо "Ялтинський меридіан".

"Проблема культурного обслуговування у пасажирському транспорті назріла давно. Тому ми зараз ставимо питання перед перевізниками про необхідність навчання водіїв манерам спілкування", - сказав Ілаш.

За його словами, відділом промисловості, транспорту і зв'язку міськради повинна бути складена програма курсу та графіки навчання всіх водіїв.

"Викладати на курсах повинні не тільки представники ДАІ, заняття повинні проводити психологи, фахівці з етикету, завдання яких навчити водіїв бути ввічливими і етичними при обслуговуванні ялтинців у маршрутках", - уточнив Ілаш.

Він також пообіцяв, що в нових договорах з перевізниками окремим рядком буде прописано про ввічливому ставленні водіїв до пасажирів.

"Ми маємо намір жорстко реагувати на всі заяви ялтинців про порушення правил обслуговування пасажирів водіями, нечемне спілкування. Якщо ці факти неодноразово підтверджуватимуться, перевізників позбавлятимуть ліцензії", - зазначив мер.

Він також вважає , що паралельно повинен бути наведений порядок з формою одягу водіїв.

"Згідно з правилами надання послуг пасажирським автомобільним транспортом, форма одягу для водіїв маршрутних автобусів не є обов'язковою, водій повинен бути охайно одягнений, але ми все ж запропонуємо перевізникам ввести якусь єдину форму одягу для водіїв з певною символікою", - підкреслив Ілаш.

Як повідомлялось, у Мінінфраструктури визнали, що більшість українських маршруток - небезпечні.

У відомстві також обіцяють розробити механізм пільгового кредитування для вітчизняних автоперевізників з метою оновлення пасажирського рухомого складу.