НОВИНИ

Азаров переконує, що "страшилки" від Медведчука Україні не загрожують

Після підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом підвищення цін на продукти і товари не відбудеться. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Можу однозначно сказати, що ціни визначаються великою кількістю чинників, серед яких є, зокрема, й митні платежі. Так от, після підписання Угоди й набуття чинності положення про Зону вільної торгівлі, рівень митних зборів на імпорт товарів з ЄС значно знизиться. А це означатиме, що й ціни мають знизитися», - запевнив Азаров, відповідаючи на запитання користувачів.

Прем'єр також додав, що вплив угоди про асоціацію на ціни не буде прямим, він буде опосередкованим.

«Але там теж не повинно бути підвищення цін. Тому повідомлення на бігбордах, яких останнім часом доволі багато з'явилося в нашій країні, що асоціація з ЄС - це зростання цін, це не зовсім так, або якщо точніше говорити - зовсім не так», - наголосив Азаров.

Як писав Тиждень.ua, за місяць до саміту у Вільнюсі у представники Кремля гарячково "вишукують" негативні наслідки євроінтеграції України і лякають її владу та громадянам позачерговим апокаліпсисом.

Водночас, на думку політолога Вадима Карасьова, Російська пропаганда проти євроінтеграції України розрахована на "відсталі" прошарки населення і корумповану еліту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.