НОВИНИ

Власенко вважає, що доопрацювання законпроекту Лабунської може зірвати підписання асоціації

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що для внесення поправок до законопроекту позафракційного депутата Анжеліки Лабунської щодо лікування ув’язнених закордоном немає часу. Так захисник вінпрокоментував заяву моніторингової місії Європейського парламенту, повідомляє «Батьківщина».

Власенко заявив, що процес внесення поправок у законопроект може призвести до зриву підписання угоди про асоціацію з ЄС.

"Я вважаю, що часові рамки настільки вузькі, що якщо зараз входити в процедуру внесення поправок в будь-який законопроект, то це процедура на зірвання підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом", - сказав Власенко.

Він додав, що внесення великої кількості поправок до законопроекту може перетворитися на "юридичний хаос" та змінити зміст документу на протилежний.

"Тому, якщо ми обговорюємо якісь речі, то потрібно обговорювати готовий продукт, а не можливі доповнення. Ви бачили, що витворив Міщенко з тим, що у нього було раніше, і як адміністрація президента доопрацювала цей закон", - сказав захисник.

В той же час  Власенко вказав, що крайній термін для вирішення питання про звільнення Юлії Тимошенко - 18 листопада, коли мають бути виконані всі критерії ЄС, щоб Україна мала гарантії підписання Угоди про асоціацію

 Як відомо, спостерігачі від Європарламенту -  екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та колишній президент Європарламенту Пет Кокс, вважають законопроект позафракційного депутата Анжеліки Лабунської найбільш оптимальним для досягнення консенсусу щодо вирішення питання Тимошенко.

Верховна Рада включила до порядку денного наступного пленарного тижня (5-8 листопада) три законопроекти, які стосуються можливості лікування ув’язнених за кордоном.

Серед них - законопроект про можливість лікування ув'язнених за кордоном, поданий до Верховної Ради позафракційним депутатом Сергієм Міщенком. У ПР цей документ розглядали як базовий, опозиція - його відкидала та назвала "варіантом Банкової"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.