НОВИНИ

Кваснєвський запевнив прихильників Тимошенко, що з нею "все буде добре"

Спостерігачі від Європарламенту - екс-президент Польщі Александер Кваснєвський та колишній президент Європарламенту Пет Кокс, провели на території ЦКЛ № 5 у Харкові, де проходить курс лікування екс -прем'єр Юлія Тимошенко, більше години та залишили лікарню без коментарів.

Автомобіль з Коксом та Кваснєвським залишив територію лікарні в супроводі машини ДАІ о 17-й годині, як зазвичай, не зупиняючись біля журналістів, які чекали перед входом до лікарні.

Прихильники Тимошенко  провели машину, скандуючи "Юлі - волю!"

На території лікарні спостерігачі Європарламенту провели трохи більше години.

Разом з тим прихильники екс-прем'єра, які чергували в холі лікарні, запитали Кваснєвського, що буде з  Тимошенко, на що він відповів: "Все буде добре, ми над цим працюємо".

Як повідомляє агенція "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власні джерела, спостерігачі планують повернутися в Україну наступного тижня, ймовірно 7-8 листопада.

Як відомо, спостерігачі від Європарламенту прилетіли до Києва 29 жовтня. У Києві вони зустрічалися з прем'єр-міністром Миколою Азаровим та секретарем РНБО Андрієм Клюєвим.

Як писала газета "Коммерсант-Украина", Кваснєвський та Кокс також зустрілися з народними депутатами від Партії регіонів, які просили переконати опозицію, що питання Тимошенко - "проблема не тільки влади" і передали їм тексти законопроектів, пов'язаних з вирішенням  питання лікування засуджених за кордоном.

Це вже другий візит  Квасьнєвського і  Кокс в Україну після рішення про продовження їх місії на місяць - до 12 листопада.

Останній візит відбувся 21-22 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.