НОВИНИ

Львівські журналісти зустріли нового намісника Януковича вигуками "Ганьба!"

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул 31 жовтня представив нового голову Львівської облдержадміністрації.

Коли Олександр Вілкул зачитав указ президента  про призначення  Олега Сала головою ЛОДА, з місць, де сиділи представники ЗМІ, пролунали вигуки «Ганьба!», «Сала - на нари!».

Після цього віце-прем’єр  попросив тиші і продовжив читати укази. 

На представленні нового голови ЛОДА були присутні голова Львівської облради Петро Колодій, мер Львова Андрій Садовий, представники апарату обласної адміністрації.

 

Як відомо, 31 жовтня президент Віктор Янукович звільнив з посади голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука  і призначив Олега Сала. 

Як відомо, Олег Сало з грудня 2003 по січень 2005 року був начальником УМВС у Львівській області.

У лютому 2005 року ГПУ порушила проти нього дві кримінальні справи за фактами порушення виборчого права та зловживання владою та службовим становищем. Після цього він був оголошений в міжнародний розшук.

На парламентських виборах 2006 року балотувався за списком блоку "Народна опозиція" Наталії Вітренко.

У жовтні 2006 року Генеральна прокуратура повернула згадані кримінальні справи у прокуратуру Львівської області для дорозслідування.

19 лютого 2007 Печерський райсуд Києва ухвалив рішення припинити ці кримінальні справи "у зв'язку з відсутністю в його діях складу злочину".

У березні 2010 року Сало очолив ГУ МВС у Рівненській області. Згодом був радником МВС по Західному регіону України. Потім займав посаду першого заступника начальника Департаменту громадської безпеки МВС України. А в 2012 році очолив міліцію Івано-Франківщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.