НОВИНИ

Герман: Янукович давно хотів відправити на Львівщину керівника з твердою рукою

Народний депутат від фракції Партії регіонів Ганна Герман вважає, що новопризначений голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало зуміє забезпечити всі необхідні умови для якісно нового рівня розвитку регіону. Про це повідомляє прес-служба партії.

 «Я думаю, що призначення Олега Сала головою Львівської ОДА – одне з найбільш вдалих кадрових рішень, які тільки можна було зробити стосовно Львівщини. Він сам походить зі Львівщини, дуже добре знає регіон, є надзвичайно компетентним і жорстким керівником. Це та людина, яка зможе навести порядок на Львівщині», - сказала Герман.

Депутат вважає, що попередні керівники ЛОДА були компетентними, «однак Львів потребує твердої руки». «В нас не було доброї історії голів обласних держадміністрацій на Львівщині. Всі його (Олега Сала. – ред.) попередники загалом були гарні і компетентні люди. Але у Львові потрібна тверда рука. Львівщиною має керувати людина, яка знає і любить регіон, працює чітко, не даючи слабинки», - додала вона.

Політик зазначила, що рішення стосовно призначення Олега Сала не нове. «Ця ідея виникала відтоді, як Віктор Янукович обійняв посаду президента. І це рішення чекало свого часу. І цьогорічна осінь – найкращий час для того, щоб його втілити», - сказала Герман.

Вона висловила переконання, що новий голова ЛОДА  «витягне львівський регіон з того занепаду, в якому він перебував в останні роки, тобто зробить те, що не вдалося зробити його попередникам».

Як відомо, 31 жовтня президент Віктор Янукович звільнив з посади голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука  і призначив Олега Сала. 

Народний депутат Геннадій Москаль раніше заявляв, що спецпідрозділом «Беркут», що вилучав бюлетені на окрузі №132 у Первомайську під час парламентських виборів минулого року, командував Олег Сало

Олег Сало у березні 2010 року очолив ГУ МВС у Рівненській області. Згодом був радником МВС по Західному регіону України. Потім займав посаду першого заступника начальника Департаменту громадської безпеки МВС України. А в 2012 році очолив міліцію Івано-Франківщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.