НОВИНИ

У ПР хочуть за допомогою ЄС вирішувати політичні питання, а Росії - економічні

Європейський Союз потрібний Україні для вирішення, насамперед, політичних питань, натомість Росія переважно — для економічних. Про це в ефірі каналу ТВі заяви народний депутат від фракції Партії регіонів Григорій Смітюх.

На його переконання, нашій державі варто й надалі рахуватись із Росією.

"Якщо дивитися на світ і на нашу планету, не треба забувати, що Росія – це велика країна, вона була і буде. Із Росією треба рахуватися. З нею треба вести перемовини, шукати конструктивну розмову", - вважає Смітюх.

Він підкреслив, що Росія володіє великою кількістю природних ресурсів, понад 33% світових запасів, й Україна в цих ресурсах має бути зацікавлена.

"Не треба забувати, що Росія – це великий простір і для нашої продукції. Влада й опозиція повинні докласти зусиль, аби вирішувати ці конфліктні ситуації", - наголосив регіонал.

Водночас, за словами Смітюха, Євросоюз потрібний Україні, насамперед, для вирішення політичних питань.

"Але не треба забувати й про економічну складову", – додав Смітюх.

Як повідомлялось, за місяць до саміту у Вільнюсі. Де планується підписання Угоди про асоціацію Украхни з ЄС у Кремлі знову почали гарячково "вишукувати" негативні наслідки євроінтеграції і лякати українську владу та громадянам ними.

Зокрема 29 жовтня у прямому ефірі телеканалу "Росія 24" радник Путіна Сєргєй Глазьєв заявив, що Угоду про асоціацію між Україною і ЄС не підпишуть.

"Я вважаю, що її не підпишуть. Цю угода не можуть підписати, тому, що вона суперечить всьому - економічним інтересам України, нашій духовно-історичній традиції, вона невигідна Європі, вона невигідна нам, Білорусії і Казахстану. Вона нікому невигідна, крім групи навіжених політиків, які нав'язують цю лінію", - заявив Глазьєв.

За його словами, ЄС тисне на Україну і центр усього тиску розташований за океаном, а «головним штабом євроінтеграції є американське посольство в Києві".

"Уся ідеологія Східного партнерства була вибудувана на залишках холодної війни… проти Росії", - вважає Глазьєв.

МЗС України вважає такі заяви Глазьєва помилковими і радить не звертати на них уваги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.