НОВИНИ

Екс-спікер Грузії звинуватила прем’єра в незаконній агітації

Партія "Демократичний рух - Єдина Грузія", лідером якої є екс -спікер парламенту країни, кандидат у президенти Ніно Бурджанадзе заявляє, що прем'єр- міністр Бідзіна Іванішвілі порушив виборчий кодекс, назвавши ім'я кандидата, за якого він проголосував на виборах. Про це заявила речник партії Тамар Цинцабадзе.

На виході з виборчої дільниці  Іванішвілі перед тим, як почати відповідати на запитання журналістів, на репліку одного з них сказав, що "проголосував за Георгія Маргвелашвілі" - кандидата від "Грузинської мрії". Після цього він став відповідати на питання журналістів, під час яких не називав прізвище кандидата, за якого проголосував.

Представник політсили  Бурджанадзе подав скаргу до ЦВК через висловлювання прем'єр -міністра Іванішвілі  в коментарі телекомпанії. "Це вважається агітацією і заборонено виборчим законодавством Грузії", - сказала речник партії.

Представники ЦВК пояснили, що "агітація за межами виборчих дільниць не заборонена виборчим кодексом країни, заборонена тільки платна або безкоштовна реклама на телебаченні".

 У ЦВК зазначили, що висловлювання  прем’єра повинна оцінити  Національна комісія комунікацій, яка проводить медіа моніторинг  виборчої кампанії та процесу виборів.

Як відомо, у Грузії 27 жовтня відбуваються вибори президента

ЦВК країни звітує, що вибори розпочались "в спокійній обстановці і без будь-яких серйозних порушень і ексцесів".

На виборах у Грузії  - рекордна кількість кандидатів на посаду президента - 23 особи. Коаліція "Грузинська мрія" висунула на вибори Георгія Маргвелашвілі,   партія "Єдиний національний рух" - Давида Бакрадзе.

У виборах також бере участь екс-спікер парламенту Ніно Бурджанадзе - від партії "Демократичний рух - Єдина Грузія".

 Остаточні результати мають бути оголошені не пізніше, ніж через 20 днів після виборів.

Читайте також: Останні дні президента Саакашвілі. Хто на зміну?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.