НОВИНИ

Мера Запоріжжя допитали про кримінального авторитета

У суботу мер Запоріжжя Олександр Сін був допитаний в УБОЗ як свідок у справі запорізького бізнесмена Євгена Анісімова.

Сін прибув до УБОЗ один і відмовився відповідати на питання журналістів. На вході в УБОЗ мер пред'явив свою повістку на допит і пройшов в будівлю.

Сін зайшов в будівлю УБОЗ близько 10 години ранку, а вийшов звідти о 14:51, таким чином провівши на допиті близько 5 годин.

На питання про те, чи буде він провідувати Євгена Анісімова в СІЗО, Сін зазначив: "А як це стосується моєї професійної діяльності?".

За словами Сіна, "ані він, ані органи влади не є фіскальним або перевіряючим органом, не вивчають фінансовий стан бізнесменів, тому не знають про джерела фінансування Євгена Анісімова".

Також мер Запоріжжя зазначив, що не має офіційної інформації від міліції "про походження мішків з грошима, маркованими назвами комунальних підприємств міста, які нібито були виявлені під час обшуку в офісі затриманого бізнесмена Євгена Анісімова", тому не може пояснити їх походження.

Крім того Сін підкреслив, що "сам Анісімов не впливав на кадрові призначення керівників комунальних підприємств міста, оскільки він не є тим суб'єктом, який бере участь у даному процесі".

За словами Сіна, причини затримання Анісімова йому відомі лише зі ЗМІ.

Як повідомлялось, мера Запоріжжя викликали в УБОЗ у справі кримінального авторитета Анісімова.

Нагадаємо, 21 жовтня  кримінального авторитета Євгена Анісімова, відомого під прізвиськом "Анисим", разом з охоронцем  затримали в аеропорту "Бориспіль"

Затримання відбувалося у рамках розслідування кримінального провадження за ч. 4 ст. 189 ККУ-  Вимагання. Санкція цієї статті передбачає покарання до 12 років позбавлення волі.

22 жовтня районний суд Запоріжжя   обрав для зЄвгена Анісімова запобіжний захід у вигляді двох місяців утримання під вартою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.