НОВИНИ

На показі фільму про Межигір'я у Трускавці зникло світло

У Трускавці за 5 хвилин до початку показу альманаху "Відкритий доступ" в приміщенні "Народного дому" зникло світло. Про це повідомила журналістка і активістка руху "Стоп цензурі" Наталя Соколенко.

Демонстрація фільму мала розпочатися о 18:00.

За словами Соколенко, напередодні показу до місцевого відділення електромережі надійшов наказ про термінову заміну певних приладів, що спричинило перебої в електропостачанні.

Наразі організатори роблять все для того, щоб кіносеанс таки відбувся.

Як відомо, 27 вересня перед початком показу альманаху "Відкритий доступ" до зали столичного  кінотеатру "Кінопанорама" зайшли 30 осіб, зовнішньо схожі на безпритульних. Вони були нетверезі, курили та кричали в приміщенні. Кожен з них мав на собі роздрукований бейдж з написом "Преса". Коли двоє міліціонерів почали виводити цих людей із зали, хтось кинув димові шашки.

Раніше проблеми з показом фільму «Відкритий доступ» виникали в  Севастополі, Феодосії, Миколаєві, Донецьку та Одесі.

Документальний фільм-альманах «Відкритий доступ»   складається з 5 новел, присвячених виконанню закону «Про доступ до публічної інформації». Зокрема, одна з новел Межигір'я розповідає про спроби журналіста Сергія Лещенка отримати інформацію про резиденцію президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.