НОВИНИ

У Азарова планують дозволити вирощувати в Україні ГМО-культури

Мініністр агрополітики Микола Присяжнюк 23 жовтня заявив, що його відомство ініціювало внесення змін до законодавства, що дозволять виробляти і продавати сою, а згодом й курудзу з генетично модифікованого насіння.

Міністерство аграрної політики та продовольства ініціювало внесення змін до законодавства, які дозволять почати вирощувати в Україні ГМО-культури, заявив "КоммерсантЪ-Ураина" міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк. "Ми ініціювали питання часткового дозволу вирощування технічних культур - сої з ГМО- насіння, як це відбувається в Росії та країнах ЄС", - пояснив Присяжнюк. При цьому він не виключає, що слідом за соєю дозволять вирощування в Україні кукурудзи з ГМО-насіння.

Учасники зернового ринку вважають, що це назріло вже давно. "Сьогодні третина кукурудзи і 70 % соєвих бобів в Україні виробляються з ГМО- насіння", - заявив президент Американської торговельної палати в Україні Хорхе Зукоскі під час IV Українського зернового конгресу. З його оцінками погоджується президент Української асоціації виробників і переробників сої Віктор Тимченко: "Незважаючи на дію закону про біобезпеку, який фактично забороняє використання ГМО-продукції, в Україні вже давно вирощуються ГМО-культури. ГМО-насіння завозяться контрабандою, оскільки не існує належного контролю".

Президент Української зернової асоціації Володимир Клименко зазначає, що ГМО-насіння дозволяють не лише домогтися вищої врожайності сільгоспкультур - їх можна висаджувати в несприятливих природно-кліматичних зонах. За оцінками директора Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України Ярослава Блюма, використання ГМО-насіння при вирощуванні, наприклад, кукурудзи дає можливість підвищити її врожайність на 3-15%, одночасно знизивши витрати на засоби захисту рослин і в підсумку збільшивши прибутковість бізнесу. "Якби українські виробники використовували у своїй діяльності ГМО-технології хоча б на 50% , їх щорічний прибуток в цілому по Україні зросла б на $140-315 млн, а при 100% використанні - на $500 млн", - зазначив він. "Вирощування ГМО-культур - це шанс для України. Без ГМО-продукції населення світу приречене на вимирання. До 2050 року очікується зростання населення з нинішніх 7 млрд до 9 млрд людей, і прогодувати всіх без ГМО-продукції не вдасться", - запевняє Клименко.

"При реалізації подібного сценарію Україна в перспективі п'яти -семи років може стати ключовим виробником ГМО-продукції на європейському континенті. Це, у свою чергу, дозволить значно наростити обсяги експорту агропродукції  в першу чергу кукурудзи", - вважає керуючий партнер Da Vinci AG Андрій Колпаков.

Незважаючи на позитивні економічні наслідки для України в цілому, проти ініціативи Мінагрополітики легалізувати вирощування ГМО-культур виступила низка громадських організацій. " Україна - одна з небагатьох країн у світі, яка асоціюється з вирощуванням екологічно чистої сільгосппродукції, яка не містить ГМО. В національних інтересах України - вирощувати саме органічну продукцію, яка користується у світі найбільшим попитом", - вважає голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

Висновки ВООЗ свідчать, що вживання ГМО-продукції несе потенційні ризики для здоров'я людини. "Сказати, що споживання ГМО-продукції абсолютно безпечно для людини, поки не пройшло кілька поколінь, які вживають такі продукти, неможливо", - вважає директор Українського науково-дослідного інституту харчування Олег Швець. Водночас, за його словами, гіпотетично, поки не доведено шкоду ГМО-продукції, її вживання вважається безпечним. "Для кожної людини це питання вибору: або він хоче платити за більш дорогу продукцію, але без ГМО, або купувати менш дорогу з ГМО . Якщо ви запитаєте про мою позицію, то я буду чекати подальших досліджень і віддам перевагу більш дорогій продукції, але без ГМО " , - зазначив Швець.

Нагадаємо, у тарвні у відомстві Присяжнюка запевняли, що Україна як потужний експортер зернових та інших продовольчих товарів не може дозволити собі завезення ГМО-продукції, оскільки претендує "на провідну роль продовольчого резерву світового масштабу".