НОВИНИ

  ▪   Вікторія Матола

Політолог: Януковича чекає складна "чоловіча розмова" з Путіним

Зустріч Віктора Януковича та Владіміра Путіна – це останній шанс для російського президента вмовити українського на вступ в Митний союз. Таку думку в коментарі Тиждень.ua заявив президент центру «Український барометр» Віктор Небоженко.

«Це буде важка чоловіча розмова, тому що справа перейшла на особистості. Це – геополітична дуель двох президентів. Путін недооцінив впертість Януковича, а Янукович недооцінив підступність Путіна. А завтра вирішиться питання – чи буде Путін наполягати на погрозах, чи запропонує окрім батога ще й пряник», – зазначив Небоженко.

«Звісно, буде остання пропозиція про Митний союз. Це останній шанс Путіна, хоча тут треба дати Україні певні привілеї. Втім, мені здається, що Путін до цього не готовий. Все таки ідея, що МС – це прихована форма СРСР-2 залишаться його улюбленою ідеєю, і навіть в такій складній ситуації він не проявить гнучкість, а проситиме Януковича приєднатися до МС, незважаючи на 90-відсоткову підготовку України до ЄС», – вважає політолог.

Нагадаємо, президент РФ Владімір Путін і президент України Віктор Янукович зустрінуться 24 жовтня в рамках засідання Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав у Мінську та обговорять питання підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським союзом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.