НОВИНИ

Регіонали визначили для себе законопроект Міщенка для Тимошенко як базовий

Законопроект про можливість лікування ув'язнених за кордоном, поданий до Верховної Ради позафракційним депутатом Сергієм Міщенком, може бути прийнятий як базовий. Про це заявив глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов під час брифінгу в парламенті.

Відповідаючи на питання, чи буде розглянуто у четвер законопроект про можливість лікування ув'язнених за кордоном, він заявив: "Тільки за умови, що за дані законопроекти будуть голосувати консолідовано представники опозиції".

"Якщо ми будемо бачити, що представники опозиції не хочуть вирішувати це питання, то у нас голосів у самих немає. Ви знаєте, комуністи за дані питання не голосують", -  додав Єфремов.

Відповідаючи на питання, чи готова Партія регіонів напрацювати свій закон про лікування ув'язнених закордоном, Єфремов заявив: "У нас є за базу законопроект, який подав Міщенко. Я його подивився вчора, є деякі питання, які у мене викликають певні сумніви, але в цілому цей законопроект може бути взятий як базовий для розгляду та руху вперед".

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня Янукович заявив, що виступає за надання Тимошенко "канікул" в тюремному ув'язненні, для чого Верховна Рада повинна прийняти спеціальний закон, що повністю суперечить компромісу, досягнутому раніше між Януковичем і місією Європарламенту.

Опозиція нагадує Януковичу, що процедуру лікування громадян за кордоном визначає уряд, а не Рада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.