НОВИНИ

У Раді зареєстрували зміни до закону про лікування засуджених за кордоном

Позафракційний депутат Сергій Міщенко зареєстрував зміни до свого законопроекту про дозвіл лікування ув’язнених за кордоном. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

"Після багатогодинних суперечок і перепирань з керівництвом Верховної Ради, я зареєстрував зміни та доповнення до мого законопроекту про дозвіл лікування ув’язнених за кордоном", - повідомив Міщенко.

Суть змін, за його словами, полягає в тому, що після ухвалення законопроекту, "Юлія Тимошенко, як вільна людина зможе покинути пенітенціарний заклад і поїхати до Німеччини на лікування".
"За основу свого законопроекту я взяв положення, які діють в законодавстві країн Євросоюзу. І не тільки Тимошенко, а всі ув’язнені, які цього потребують з рішенням суду зможуть отримати медичну допомогу за кордоном", - заявив депутат.

"Зараз Верховна Рада повинна проявити політичну волю, проголосувати за мій законопроект у першому читанні. А вже до остаточного його прийняття доповнити його нормами, які влаштують усі фракції Верховної Ради", - додав він.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович заявив, що найближчим часом до Верховної Ради буде внесений законопроект про лікування засуджених за кордоном.

18 жовтня у ВР був зареєстрований законопроект Миколи Рудьковського № 3444 про внесення змін до Кримінально-виконавчого та Кримінального процесуального кодексів України (щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном).

Читайте також: Політичні сценарії звільнення Тимошенко: лікування в Німеччині, часткове чи повне помилування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.