НОВИНИ

80% українських студентів використовують інтернет для додаткового навчання

Переважна більшість студентів (78,3%) заявили, що використовують інтернет для додаткового навчання та підвищення кваліфікації, зокрема, переглядають різноманітні лекції та тренінги. Про це свідчать результати соцдослідження "Самоосвіта молоді", проведеного у квітні-травні цього року платформою онлайн-навчання "Академія навичок" спільно з Інститутом соціології України.

"Завдяки практично повному залученню студентської аудиторії до інтернету переважна більшість опитаних (78,3%) вже використовують Інтернет для навчання і підвищення кваліфікації. Водночас класичні лекційні курси в навчальній аудиторії цікавлять лише п'яту частину опитаних", – заявила координатор проекту "Академія навичок" Марія Богуслав.

Так, за її словами, понад 51% опитаних студентів-старшокурсників володіють інформацією про існування спеціалізованих сайтів з онлайн-навчання. Найефективнішою формою віртуального навчання 62% респондентів назвали відеолекції.

Приймаючи рішення про участь у такому навчанні, студенти першочергово зважають на практичну можливість застосування знань і навичок (58%), зручність самого навчання (50%), а також його вартість і швидкість (по 40%).

"На запитання, чи повинна стягуватися плата за додаткову онлайн-освіту, 70% респондентів відповіли, що ні", - підсумувала Богуслав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.