НОВИНИ

Янукович запевняє, що законопроект про лікування засуджених за кордоном Рада розгляне найближчим часом

Президент Віктор Янукович сподівається, що законопроект про лікування засуджених за кордоном найближчим часом буде внесений до Верховної Ради. Про це він сказав на спільній прес -конференції з президентом Чехії Мілошем Земаном, який перебуває з візитом в Україні.

"Законодавство України потребує сьогодні прийняття окремого закону, який би дозволив громадянам України ( засудженим – ред.) у разі необхідності, мати можливість лікуватися за кордоном. Такий законопроект зараз розглядається політичними силами в Україні і найближчим часом буде внесений на розгляд парламенту", - сказав  Янукович.

Читайте також: Політичні сценарії звільнення Тимошенко: лікування в Німеччині, часткове чи повне помилування

Нагадаємо, раніше представник спеціальної Моніторингової місії Європарламенту  Олександр Кваснєвський повідомив, що ЄС запропонував президенту Віктору Януковичу застосувати до екс-прем`єр-міністра Юлії Тимошенко процедуру «часткового помилування».

 Президент  заявив, що Верховна Рада може ухвалити рішення щодо можливості лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак раніше висловив сподівання, що наступного пленарного тижня парламент розгляне проект закону, який стосуватиметься можливості лікування засуджених за межами України, що дозволить вирішити питання Тимошенко.

Фракція «Батьківщина» вирішила не подавати додаткових законопроектів щодо лікування засуджених за кордоном. У партії заявили, що  чинне законодавство  дозволяє президенту звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко.

У Раді 18 жовтня зареєстрували законопроект Миколи Рудьковського № 3444 про внесення змін до Кримінально-виконавчого та Кримінального процесуального кодексів України (щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.