НОВИНИ

На Харківщині Добкін оголосив "війну" місцевим диким кабанам

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін дав доручення до початку сезону полювання на копитних, який розпочнеться 26 жовтня, провести санітарний відстріл диких кабанів і обстеження їх на наявність збудника африканської чуми свиней. Про це повідомляє прес служба ХОДА.

«Із завтрашнього дня в кожному районі Харківської області має розпочатися санітарний відстріл диких кабанів, і наступного тижня ми проведемо лабораторні аналізи. Особливу увагу потрібно приділити районам, що межують з Російською Федерацією. Ми повинні розуміти, що ми відкриваємо полювання, коли збудника африканської чуми свиней в області немає. Поки ймовірність захворювання існує, ми будемо проводити контрольний відстріл щотижня», – зазначив Добкін на нараді щодо посилення заходів попередження занесення збудника вірусу африканської чуми свиней на територію Харківської області.

За словами Добкіна, за останній час відстріляно 55 голів кабана.

«Всього їх поголів'я в області складає приблизно 150% допустимої норми». – зауважив Добкін.

Як повідомлялось, минулої весни Добкін хвалився, що у Полтавській область на річці Сула зловив сім судаків під час заборони ловлі у зв’язку з нерестом риби.

Читайте також: Добкін небайдужий до бичих забав

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.